הקודם
הבא
הפרויקט ברש"י 5

על הפרויקט

רש”י 5 BE הינו פרויקט מגורים ייחודי ברובע הדר המרכזי ברמת השרון. בניין בוטיק בן 7 קומות ברמת פאר שלא הכרתם, בו כל פרט ופרט נשקל בקפידה כדי לאפשר לכם את חוויית המגורים היוקרתית והמפנקת ביותר.

הסטנדרטים הגבוהים והמיקום המנצח מבטיחים לכם איכות חיים מהגבוהות ביותר, ומאפשרים לכם ליהנות ממגוון טיפוסי דירות של 3-4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, מרווחות עם מפרט עשיר ויוקרתי בלב ליבה של רמת השרון.

בואו להיות חלק מחוויית מגורים מושלמת ברובע שיש בו הכול!

על השכונה – רובע הדר

רובע הדר – הלב הפועם של רמת השרון, ממוקם בין סוקולוב לאוסישקין, במרחק הליכה ממוסדות החינוך והתרבות בעיר. השכונה מאופיינת בבנייה רוויה ומעט בתים פרטיים חתך אוכלוסייה : סוציואקונומי גבוה ומעלה, הרובע מאוכלס בעיקר במשפחות צעירות ומבוגרים שנגישות חשובה להם. הרובע עשיר במוסדות חינוך, גינות שעשועים, ריאות ירוקות ובקרבתו פארק שעשועים גדול. נגישות מירבית לתחבורה ציבורית, חנויות ובתי קפה, שירותי בריאות ומרכזים קהילתיים עם מגוון פעילויות לכל הגילאים.ההתחדשות העירונית במסגרת תמ“א 38, שאליה נרתמו בניינים רבים, עתידה להפוך את רובע הדר, לשכונה מובילה באורבניות מודרנית, בנית יוקרתית ובאיכות חיים.

על רמת השרון

רמת השרון היא אמנם עיר, אך יש בה עדיין הרגשה של מושבה. רמת השרון מאופיינת בשטחים פתוחים רבים, ובשוליה, שדות חקלאיים רבים המשמשים לגידול ירקות ותות שדה, הנחשב לסמלה הבלתי רשמי של העיר. רמת השרון ממוקמת על צירי תנועה מרכזיים, וביניהם כביש החוף, נתיבי איילון, כביש 4 וכביש 5 .
מערכת החינוך ברמת השרון מדורגת כאחת האיכותיות ביותר במדינה והיא כוללת גני ילדים, בתי ספר, חינוך מיוחד, חינוך בלתי פורמלי ועוד. הכפר הירוק המאכלס בתוכו מגוון מוסדות חינוך מהיוקרתיים במדינה, משרת גם הוא רבים מתושבי רמת השרון.

ליצירת קשר 1-800-552-222